Recent Changes

Sunday, March 21

  1. page home edited ... 17. března 2010 - Ústí se v Kopřivnici daří! {DSC_0544.jpg} ... ze Dvora králové Králov…
    ...
    17. března 2010 - Ústí se v Kopřivnici daří!
    {DSC_0544.jpg}
    ...
    ze Dvora královéKrálové na Ústí
    Ústí nad Labem po velké a napínavé bitvě porazilo Dvůr Králové těsně 5:4! Po pěti letech se tak do Ústí vrací titul mistrů republiky!
    ...
    Uherského Brodu vyhrálivyhrály republiku potřetí
    {DSC_0519.jpg}
    ...
    republiku třikrát zasebou.za sebou.
    17. března 2010 - Vsetín dokázal vyhrát poslední utkání!
    V boji o páté místo porazil Vsetín tým Drnholce 7:1.
    ...
    16. března 2010 - Poslední finalistky jsou děvčata z Horšovského Týna!
    V semifinále jim nestačila děvčata z Kadaně, nad kterýma zvítězila 5:2.
    ...
    - Dvůr královéKrálové je dalším
    {DSC_0336.jpg}
    Ve druhém semifinálovém utkání proti sobě opět narazila družstva Dvora Králové a Nepomuku. Favorité utkání, tedy borci ze Dvora Králové, zápas s přehledem zvládli a s konečným výsledkem 9:2 se prostříleli do zítřejšího finále.
    ...
    16. března 2010 - Brankostroj Ústí se pomalu rozjíždí!
    {DSC_0287.jpg}
    ...
    Nepomuku a vasokovysoko zvítězilo 6:1.
    16. března 2010 - Uherský Brod vyhrál skupinu B
    Uherský Brod porazil Žďár nad Sázavou 4:1.
    16. března 2010 - Souboj Kadaňě a Horšovského Týna nezná vítěze!
    ...
    na obou stranáchstranách, se nakonec
    16. března 2010 - Kopřivnice je v semifinále!
    {DSC_0247.jpg}
    ...
    Ve druhém utkání si borci ze Dvora Králové pohráli s Nepomukem a hladce zvítězili 5:0.
    16. března 2010 - Hráčky Uherského Brodu suveréně porazily domácí Kopřivnici.
    HračkyHráčky Uherského Brodu nastřílely 13.branek13 branek proti Kopřivnici a konečnés konečným skóre 13:0
    {Uherský_brod.jpg}
    ...
    porazily děvčata sz Nového Strašecí.
    {týn.jpg}
    ...
    domácím týmem z Emila Zátopka
    {ždar.jpg}
    16. března 2010 - Domácí chlapci zvládli první utkání na jedničku!
    {DSC_0221.jpg}
    ...
    nestačil na defenzívuofenzívu Kopřivnických borců aborců, domácí nakonec zvítězili 4:1.
    16. března 2010 - První vítězství si připsali chlapci ze Dvora Králové!
    {DSC_0164.jpg}
    (view changes)
  2. page home edited ... Aktuality: {DSC_0681.jpg} 18. Března března 2010 - To byla slova mnoha diváků, kteří ve…
    ...
    Aktuality:
    {DSC_0681.jpg}
    18. Březnabřezna 2010 -
    To byla slova mnoha diváků, kteří ve dnech 15.-17.3.2010 navštívili haly ZŠ EZ a VOŠ v Kopřivnici. V Republikovém finále
    AŠSK ČR ve florbale starších dívek a chlapců ZŠ a víceletých G bylo k vidění vše, co si náročný divák žádá - působivé
    večerní slavnostní zahájení, dramatické zápasy, povedené akce, krásné branky, emoce i zábavný doprovodný program.
    ...
    daly jasnou odpověď
    odpověď
    na otázku,
    ...
    s komfetovým ohňostrojemohňostrojem, nejen nad hlavami všech medailistůmedailistů, bylo nádhernou tečkou
    za skutečně vydařenou akcí.
    17. Březnabřezna 2010 -
    {DSC_0544.jpg}
    V dramatickém finále chlapců nastačili hoši ze Dvora králové na Ústí nad Labem.
    Ústí nad Labem po velké a napínavé bitvě porazilo Dvůr Králové těsně 5:4! Po pěti letech se tak do Ústí vrací titul mistrů republiky!
    17. Březnabřezna 2010 -
    {DSC_0519.jpg}
    Finále dívek mezi Uherským Brodem a Horšovský Týnem vyhrála děvčata z Brodu 4:1. Uherský Brod se stal prvním družstvem, které dokázalo vyhrát republiku třikrát zasebou.
    17. Březnabřezna 2010 -
    V boji o páté místo porazil Vsetín tým Drnholce 7:1.
    17. Březnabřezna 2010 -
    {DSC_0385.jpg}
    Utkání o třetí místo v chlapecké kategorii bylo nakonec jasnou záležitostí domácích. Kopřivnice v něm porazila Nepomuk jednoznačně 5:0!
    17. Březnabřezna 2010 -
    {DSC_0611.jpg}
    V zápase o třetí místo v kategorii dívek vyhrálo Nové Strašecí těsně 5:4 nad Kadaní.
    17. Březnabřezna 2010 -
    {3.jpg}
    V souboji o páté místo nestačil Žďár na Kopřivnici a prohrál 0:3!
    16. Březnabřezna 2010 -
    V semifinále jim nestačila děvčata z Kadaně, nad kterýma zvítězila 5:2.
    16. Březnabřezna 2010 -
    {DSC_0336.jpg}
    Ve druhém semifinálovém utkání proti sobě opět narazila družstva Dvora Králové a Nepomuku. Favorité utkání, tedy borci ze Dvora Králové, zápas s přehledem zvládli a s konečným výsledkem 9:2 se prostříleli do zítřejšího finále.
    16. Březnabřezna 2010 -
    Děvčata z Uherského Brodu doslova rozdrtila Nové strašecí a po výhře 12:0 postupují hladce do finále!
    16. Březnabřezna 2010 -
    {DSC_0302.jpg}
    V nervy drásajícím utkání vedlo Ústí po první třetině 2:0, ale ve třetí třetině domácí vyrovnali, když do konce zbývalo pouhých 58 vteřin. Hrdinou zápasu se stal ústecký Jan Jindřich, který vstřelil vítěznou branku 4 vteřiny před koncem. Domácí Kopřivnice tak zítra nastoupí pouze k utkání o 3. místo.
    16. Březnabřezna 2010 -
    Žďár n. Sázavou - ZŠ Školní Kadaň 2:7
    16. Březnabřezna 2010 -
    {DSC_0293.jpg}
    Drnholec - Nepomuk 4:7.
    16. Březnabřezna 2010 -
    {DSC_0266.jpg}
    V prvním čtvrtfinále porazilo mužstvo Ústí celek Vsetína 4:2! a v semifinále je čeká zápas proti domácím.
    16.Března16.března 2010 -
    Kopřivničanky podlehly Novému Strašecí 1:3.
    16. Březnabřezna 2010 -
    Drnholec - Vsetín 4:4. Nerozhodný výsledek rozhodl o tom, že Drnholec obsadí v základní skupině druhé místo a Vsetín až třetí.
    16. Březnabřezna 2010 -
    {DSC_0287.jpg}
    Ústí si pohrálo s chlapci z Nepomuku a vasoko zvítězilo 6:1.
    16. Březnabřezna 2010 -
    Uherský Brod porazil Žďár nad Sázavou 4:1.
    16. Březnabřezna 2010 -
    Po dramatikém utkání, kdy padaly góly na obou stranách se nakonec nerozhodlo a konečný výsledek byl 4:4
    16. Březnabřezna 2010 -
    {DSC_0247.jpg}
    Vsetín nestačil na domácí a prohrál vysoko 1:6. Kopřivnice si tak zajistila postup do semifinále.
    16. Březnabřezna 2010 -
    {DSC_0240.jpg}
    Ve druhém utkání si borci ze Dvora Králové pohráli s Nepomukem a hladce zvítězili 5:0.
    16. Březnabřezna 2010 -
    ...
    porazily domácí Kopřivničanky.Kopřivnici.
    Hračky Uherského Brodu nastřílely 13.branek proti Kopřivnici a konečné skóre 13:0
    {Uherský_brod.jpg}
    16. Březnabřezna 2010 - 3.body3 body si zajistily
    {týn.jpg}
    16. března 2010 - Děvčata Žďáru n.Sázavou vyhrála s velkou převahou nad domácím týmem z Emila Zátopka
    {ždar.jpg}
    16. Březnabřezna 2010 -
    {DSC_0221.jpg}
    Drnholec nestačil na defenzívu Kopřivnických borců a domácí nakonec zvítězili 4:1.
    16. Březnabřezna 2010 -
    {DSC_0164.jpg}
    Ústí nad Labem nestačilo na Dvůr Králové a zápas skončil po dramatickém boji nakonec 3:5!
    16. Březnabřezna 2010 -
    {1.jpg}
    Dívky ZŠ Nové Strašecí získaly svou první výhru, když porazily dívky z Kadaně.
    15. Březnabřezna 2010 -
    5. března 2010 - RF zná všechny účastníky! Dnešní kvalifikační skup. B v Plzni nabídla poslední postupující do Kopřivnice:
    kategorie dívek - ZŠ HORŠOVSKÝ TÝN ( okres Domažlice )
    (view changes)
  3. page Individuální statistiky edited ... DRUŽSTVO ČK 10 5 2 10´ 5´ 2´ TRESTNÉ MINUTY MINUTY 1 Kadlčíková Michaela
    ...
    DRUŽSTVO
    ČK
    10
    5
    2
    10´


    TRESTNÉ MINUTY
    MINUTY

    1
    Kadlčíková Michaela
    (view changes)
    6:53 am
  4. page Individuální statistiky edited ... 1 Statistika trestů připravujeme POŘADÍ PŘÍJMENÍ A JMÉNO DRUŽSTVO ČK 10 5 2 TRESTNÉ…
    ...
    1
    Statistika trestů
    připravujemePOŘADÍ
    PŘÍJMENÍ A JMÉNO
    DRUŽSTVO
    ČK
    10
    5
    2
    TRESTNÉ MINUTY
    1
    Kadlčíková Michaela
    Uherský Brod
    2
    4
    1
    Laryšová Lenka
    Kadaň
    2
    4
    1
    Marková Kateřina
    Žďár n. Sázavou
    2
    4
    1
    Olejníková Martina
    Horšovský Týn
    2
    4
    1
    Kašubová Veronika
    Kopřivnice
    2
    4
    6
    Císlerová Lucie
    Horšovský Týn
    1
    2
    6
    Mandová Lucie
    Uherský Brod
    1
    2
    6
    Hanigovská Žaneta
    Kopřivnice
    1
    2
    6
    Krpcová Karolína
    Kopřivnice
    1
    2
    6
    Blechová Adéla
    Nové Strašecí
    1
    2
    6
    Frčková Vendula
    Horšovský Týn
    1
    2
    6
    Marešová Kateřina
    Kadaň
    1
    2
    6
    Jalůvková Kateřina
    Kopřivnice
    1
    2

    Hodnocení brankářů
    Nejlepší brankářkou turnaje byla vyhlášená Karolína Slezáková z Uherského Brodu.
    (view changes)
    6:51 am
  5. page Individuální statistiky edited ... Kategorie chlapci: Kanadské bodování POŘADÍ. POŘADÍ PŘÍJMENÍ A JMÉNO DRUŽSTVO ... Kat…
    ...
    Kategorie chlapci:
    Kanadské bodování
    POŘADÍ.POŘADÍ
    PŘÍJMENÍ A JMÉNO
    DRUŽSTVO
    ...
    Kategorie dívky:
    Kanadské bodování
    připravujemePOŘADÍ
    PŘÍJMENÍ A JMÉNO
    DRUŽSTVO
    POST
    BRANKY
    ASIST.
    CELKEM
    1
    Chmelová Klára
    Kadaň
    22
    2
    24
    2
    Pravcová Kamila
    Uherský Brod
    8
    5
    13
    3
    Matějíčková Andrea
    Uherský Brod
    6
    6
    12
    4
    Kadlčíková Michaela
    Uherský Brod
    9
    1
    10
    5
    Řepková Martina
    Nové Strašecí
    8
    1
    9
    6
    Volkmannová Julie
    Horšovský Týn
    3
    5
    8
    7
    Mošťková Tereza
    Uherský Brod
    1
    7
    8
    8
    Indrová Martina
    Uherský Brod
    3
    3
    6
    8
    Kindlová Tereza
    Nové Strašecí
    3
    3
    6
    10
    Laryšová Lenka
    Kadaň
    0
    6
    6
    11
    Štréblová Vendula
    Horšovský Týn
    3
    2
    5
    12
    Císlerová Lucie
    Horšovský Týn
    4
    0
    4
    13
    Marková Hana
    Uherský Brod
    2
    2
    4
    14
    Kovalová Iveta
    Kadaň
    1
    3
    4
    15
    Marková Kateřina
    Žďár n. Sázavou
    3
    0
    3
    16
    Madajová Kristýna
    Uherský Brod
    2
    1
    3
    17
    Mandová Lucie
    Uherský Brod
    1
    2
    3
    18
    Pátková Aneta
    Žďár n. Sázavou
    0
    3
    3
    19
    Hanigovská Žaneta
    Kopřivnice
    2
    0
    2
    19
    Dvořáková Šárka
    Žďár n. Sázavou
    2
    0
    2
    19
    Kalistová Lenka
    Nové Strašecí
    2
    0
    2
    19
    Olejníková Martina
    Horšovský Týn
    2
    0
    2
    23
    Tydlitátová Lucie
    Nové Strašecí
    1
    1
    2
    23
    Schöpferová lenka
    Horšovský Týn
    1
    1
    2
    25
    Jandová Lucie
    Nové Strašecí
    0
    2
    2
    26
    Kolářová Štěpánka
    Kadaň
    1
    0
    1
    26
    Kašubová Veronika
    Kopřivnice
    1
    0
    1
    26
    Krpcová Karolína
    Kopřivnice
    1
    0
    1
    26
    Šustková Tereza
    Žďár n. Sázavou
    1
    0
    1
    26
    Farkašová Michaela
    Uherský Brod
    1
    0
    1
    31
    Tirpáková Kamila
    Kadaň
    0
    1
    1
    31
    Vlčková Lucie
    Kopřivnice
    0
    1
    1
    31
    Tichánková Mariana
    Kopřivnice
    0
    1
    1
    31
    Odvárková Dana
    Žďár n. Sázavou
    0
    1
    1
    31
    Veselá Michaela
    Žďár n. Sázavou
    0
    1
    1
    31
    Blechová Adéla
    Nové Strašecí
    0
    1
    1
    31
    Loudilová Tereza
    Nové Strašecí
    0
    1
    1
    31
    Kočová Lucie
    Nové Strašecí
    0
    1
    1
    31
    Frčková Vendula
    Horšovský Týn
    0
    1
    1
    31
    Hánová kristýna
    Horšovský Týn
    0
    1
    1

    Statistika trestů
    připravujeme
    Hodnocení brankářů
    ...
    Uherského Brodu.
    (view changes)
    6:46 am
  6. page home edited ... Finále dívek mezi Uherským Brodem a Horšovský Týnem vyhrála děvčata z Brodu 4:1. Uherský Brod …
    ...
    Finále dívek mezi Uherským Brodem a Horšovský Týnem vyhrála děvčata z Brodu 4:1. Uherský Brod se stal prvním družstvem, které dokázalo vyhrát republiku třikrát zasebou.
    17. Března 2010 - Vsetín dokázal vyhrát poslední utkání!
    {DSC_0293.jpg}
    V boji o páté místo porazil Vsetín tým Drnholce 7:1.
    17. Března 2010 - I v letošním roce budou domácí na stupních vítězů!
    (view changes)
    6:44 am

Saturday, March 20

  1. page Individuální statistiky edited ... 2 Hodnocení brankářů Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Dominik Krásný z Ústí nad Lab…
    ...
    2
    Hodnocení brankářů
    Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Dominik Krásný z Ústí nad Labem.
    Kategorie dívky:
    Kanadské bodování
    připravujeme
    Statistika trestů
    připravujeme
    Hodnocení brankářů
    Nejlepší brankářkou turnaje byla vyhlášená Karolína Slezáková z Uherského Brodu.
    (view changes)
    2:17 pm
  2. page Individuální statistiky edited ... 5´ 2´ TRESTNÉ MINUTY MINUTY 1 Slováček Ondřej
    ...


    TRESTNÉ MINUTY
    MINUTY

    1
    Slováček Ondřej
    (view changes)
    2:11 pm

More