logo.jpg

sponzori.jpg

Kategorie chlapci

Skupina A

tablogo.jpg
ZŠ VINAŘSKÁ
ÚSTÍ NAD LABEM

ZŠ ŠKOLNÍ
NEPOMUK


SCHULZOVY SADY
DVŮR KRÁLOVÉ

SKÓRE
BODY
POŘADÍ
ZŠ VINAŘSKÁ
ÚSTÍ NAD LABEM

tablogo.jpg
6:1
3:5
9:6
3
2.
ZŠ ŠKOLNÍ
NEPOMUK

1:6
tablogo.jpg
0:5
1:11
0
3.

SCHULZOVY SADY
DVŮR KRÁLOVÉ

5:3
5:0
tablogo.jpg
10:3
6
1.

Skupina B

tablogo.jpg
ZŠ A MŠ
DRNHOLEC

ZŠ LUH
VSETÍN

ZŠ E. ZÁTOPKA
KOPŘIVNICE

SKÓRE
BODY
POŘADÍ
ZŠ A MŠ
DRNHOLEC

tablogo.jpg
4:4
1:4
5:8
1
2.
ZŠ LUH
VSETÍN

4:4
tablogo.jpg
1:6
4:10
1
3.
ZŠ E. ZÁTOPKA
KOPŘIVNICE

4:1
6:1
tablogo.jpg
10:2
6
1.

Základní skupiny

16.3. 9.00 SH EZ
skupina A
USTÍ NAD LABEM
-
DVŮR KRÁLOVÉ
3:5
16.3. 9.50 SH EZ
skupina B
DRNHOLEC
-
KOPŘIVNICE
1:4
16.3. 10.40 SH EZ
skupina A
NEPOMUK
-
DVŮR KRÁLOVÉ
0:5
16.3. 11.30 SH EZ
skupina B
VSETÍN
-
KOPŘIVNICE
1:6
16.3. 12.20 SH EZ
skupina A
ÚSTÍ NAD LABEM
-
NEPOMUK
6:1
16.3. 13.10 SH EZ
skupina B
DRNHOLEC
-
VSETÍN
4:4

Play off

16.3. 14:30 SH EZ
čtvrtfinále 1
ÚSTÍ NAD LABEM
-
VSETÍN
4:2
16.3. 15.20 SH EZ
čtvrtfinále 2
DRNHOLEC
-
NEPOMUK
4:7
16.3. 16.10 SH EZ
semifinále 1
KOPŘIVNICE
-
ÚSTÍ NAD LABEM
2:3
16.3. 17.00 SH EZ
semifinále 2
DVŮR KRÁLOVÉ
-
NEPOMUK
9:2
17.3. 9.40 SH SOU
o 5. místo
VSETÍN
-
DRNHOLEC
7:1
17.3. 9.00 SH EZ
o 3. místo
KOPŘIVNICE
-
NEPOMUK
5:0
17.3. 10.45 SH EZ
finále
ÚSTÍ NAD LABEM
-
DVŮR KRÁLOVÉ
5:4

Konečné pořadí v kategorii chlapců

1. ZŠ Vinařská Ústí nad Labem
2. ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové nad Labem

3. ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
4. ZŠ Školní Nepomuk
5. ZŠ Luh Vsetín
6. ZŠ a MŠ Drnholec


Individuální ocenění

Nejlepší hráč RF 2010
Martin Zdvořáček
Ústí nad Labem
Vítěz kanadského bodování RF 2010
Jan Baudisch
Dvůr Králové
Nejlepší střelec RF 2010
Jan Baudisch
Dvůr Králové
Nejlepší brankář RF 2010
Dominik Krásný
Ústí nad Labem
Cena fair-play RF 2010
Martin Zdvořáček
Ústí nad Labem

Kategorie dívky

Skupina A

tablogo.jpg
ZŠ ŠKOLNÍ
KADAŇ


HORŠOVSKÝ TÝN

ZŠ A MŠ
J.A. KOMENSKÉHO
NOVÉ STRAŠECÍ

SKÓRE
BODY
POŘADÍ
ZŠ ŠKOLNÍ
KADAŇ

tablogo.jpg
4:4
5:6
9:10
1
3.

HORŠOVSKÝ TÝN

4:4
tablogo.jpg
3:1
7:5
4
1.
ZŠ A MŠ
J.A. KOMENSKÉHO
NOVÉ STRAŠECÍ

6:5
1:3
tablogo.jpg
7:8
3
2.

Skupina B

tablogo.jpg
ZŠ ŠVERMOVA
ŽĎÁR N. SÁZAVOU

ZŠ POD VINOHRADY
UHERSKÝ BROD

ZŠ E. ZÁTOPKA
KOPŘIVNICE

SKÓRE
BODY
POŘADÍ
ZŠ ŠVERMOVA
ŽĎÁR N. SÁZAVOU

tablogo.jpg
1:4
4:0
5:4
3
2.
ZŠ POD VINOHRADY
UHERSKÝ BROD

4:1
tablogo.jpg
13:0
17:1
6
1.
ZŠ E. ZÁTOPKA
KOPŘIVNICE

0:4
0:13
tablogo.jpg
0:17
0
3.

Základní skupiny

16.3. 9.00 SH SOU
skupina A
KADAŇ
-
NOVÉ STRAŠECÍ
5:6
16.3. 9.50 SH SOU
skupina B
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
KOPŘIVNICE
4:0
16.3. 10.40 SH SOU
skupina A
HORŠOVSKÝ TÝN
-
NOVÉ STRAŠECÍ
3:1
16.3. 11.30 SH SOU
skupina B
UHERSKÝ BROD
-
KOPŘIVNICE
13:0
16.3. 12.20 SH SOU
skupina A
KADAŇ
-
HORŠOVSKÝ TÝN
4:4
16.3. 13.10 SH SOU
skupina B
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
UHERSKÝ BROD
1:4

Play off

16.3. 14.30 SH SOU
čtvrtfinále 1
NOVÉ STRAŠECÍ
-
KOPŘIVNICE
3:1
16.3. 15.20 SH SOU
čtvrtfinále 2
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
KADAŇ
2:7
16.3. 16.10 SH SOU
semifinále 1
UHERSKÝ BROD
-
NOVÉ STRAŠECÍ
12:0
16.3. 17.00 SH SOU
semifinále 2
HORŠOVSKÝ TÝN
-
KADAŇ
5:2
17.3. 8.00 SH SOU
o 5. místo
KOPŘIVNICE
-
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
3:0
17.3. 8.50 SH SOU
o 3. místo
NOVÉ STRAŠECÍ
-
KADAŇ
5:4
17.3. 9.50 SH EZ
finále
UHERSKÝ BROD
-
HORŠOVSKÝ TÝN
4:1

Konečné pořadí v kategorii dívek

1. ZŠV Pod Vinohrady Uherský Brod
2. ZŠ Horšovský Týn
3. ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové Strašecí
4. ZŠ Školní Kadaň
5. ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice

6. ZŠ Švermova Žďár nad Sázavou

Individuální ocenění

Nejlepší hráčka RF 2010
Andrea Matějíčková
Uherský Brod
Vítězka kanadského bodování RF 2010
Klára Chmelová
Kadaň
Nejlepší střelkyně RF 2010
Klára Chmelová
Kadaň
Nejlepší brankářka RF 2010
Karolína Slezáková
Uherský Brod
Cena fair-play RF 2010
pro družstvo
Horšovský Týn
Miss turnaje RF 2010
Hana Marková
Uherský Brod