logo.jpg

sponzori.jpg

Kategorie chlapci:


Kanadské bodování

POŘADÍ
PŘÍJMENÍ A JMÉNO
DRUŽSTVO
POST
BRANKY
ASIST.
CELKEM
1
Baudisch Jan
Dvůr Králové

11
2
13
2
Vaněk R.
Ústí n. Labem

8
4
12
3
Kroupa Dan
Dvůr Králové

5
5
10
4
Zdvořáček M.
Ústí n. Labem

6
3
9
5
Lípový Marek
Kopřivnice

7
0
7
6
Kotrbatý Lukáš
Nepomuk

5
2
7
6
Šefl Marek
Nepomuk

5
2
7
8
Ligas Petr
Drnholec

4
3
7
9
Bukovský Marek
Kopřivnice

4
2
6
10
Kordoš Adam
Kopřivnice

3
3
6
10
Patzelt M.
Ústí n. Labem

3
3
6
12
Pokorný Dominik
Vsetín

2
3
5
13
Šefl Jiří
Nepomuk

0
4
4
13
Hejduk Matěj
Dvůr Králové

2
2
4
13
Slováček Ondřej
Vsetín

2
2
4
13
Chrástecký Jakub
Vsetín

2
2
4
13
Varga Pavel
Drnholec

2
2
4
13
Spodný Jaroslav
Drnholec

2
2
4
19
Výborný Vojta
Dvůr Králové

1
3
4
20
Samek Jaroslav
Dvůr Králové

2
1
3
20
Janák M.
Ústí n. Labem

2
1
3
22
Pešat Lukáš
Kopřivnice

1
2
3
22
Zima David
Kopřivnice

1
2
3
22
Hořanský Adam
Vsetín

1
2
3
25
Vrba M.
Ústí n. Labem

0
3
3
26
Valuch Daniel
Vsetín

2
0
2
27
Chovanec Petr
Kopřivnice

1
1
2
27
Chovanec J.
Ústí n. Labem

1
1
2
27
Jindřích J.
Ústí n. Labem

1
1
2
30
Žabčík Zbyněk
Vsetín

0
2
2
31
Vágner Robert
Dvůr Králové

1
0
1
31
Neumann Jiří
Dvůr Králové

1
0
1
31
Šimanovský R.
Ústí n. Labem

1
0
1
31
Galia Robert
Vsetín

1
0
1
31
Ščotka Jan
Vsetín

1
0
1
31
Vašíček Vojtěch
Vsetín

1
0
1
31
Grimm Jaroslav
Drnholec

1
0
1
31
Fedák Jakub
Drnholec

1
0
1
39
Juřena Dominik
Kopřivnice

0
1
1
39
Kalabza Pavel
Nepomuk

0
1
1
39
Michálek Jindřich
Nepomuk

0
1
1
39
Špůr Patrik
Dvůr Králové
G
0
1
1
39
Lubina Filip
Dvůr Králové

0
1
1
39
Mrenica Martin
Drnholec

0
1
1

Statistika trestů

POŘADÍ
PŘÍJMENÍ A JMÉNO
DRUŽSTVO
ČK
10´


TRESTNÉ
MINUTY
1
Slováček Ondřej
Vsetín
1

1
1
7
2
Pokorný Dominik
Vsetín

1

3
16
3
Jindřích J.
Ústí n. Labem


1
1
7
4
Hořanský Adam
Vsetín


1

5
5
Kalabza Pavel
Nepomuk



3
6
6
Vaněk R.
Ústí n. Labem



2
4
6
Zdvořáček M.
Ústí n. Labem



2
4
6
Lípový Marek
Kopřivnice



2
4
6
Varga Pavel
Drnholec



2
4
6
Spodný Jaroslav
Drnholec



2
4
6
Janák M.
Ústí n. Labem



2
4
6
Vrba M.
Ústí n. Labem



2
4
6
Valuch Daniel
Vsetín



2
4
6
Šimanovský R.
Ústí n. Labem



2
4
15
Šefl Marek
Nepomuk



1
2
15
Ligas Petr
Drnholec



1
2
15
Chrástecký Jakub
Vsetín



1
2
15
Samek Jaroslav
Dvůr Králové



1
2
15
Chovanec Petr
Kopřivnice



1
2
15
Žabčík Zbyněk
Vsetín



1
2
15
Juřena Dominik
Kopřivnice



1
2
15
Galia Robert
Vsetín



1
2
15
Ščotka Jan
Vsetín



1
2
15
Vašíček Vojtěch
Vsetín



1
2
15
Valenta Ferdinand
Nepomuk



1
2
15
Bednář Radek
Dvůr Králové



1
2

Hodnocení brankářů

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Dominik Krásný z Ústí nad Labem.


Kategorie dívky:


Kanadské bodování

POŘADÍ
PŘÍJMENÍ A JMÉNO
DRUŽSTVO
POST
BRANKY
ASIST.
CELKEM
1
Chmelová Klára
Kadaň

22
2
24
2
Pravcová Kamila
Uherský Brod

8
5
13
3
Matějíčková Andrea
Uherský Brod

6
6
12
4
Kadlčíková Michaela
Uherský Brod

9
1
10
5
Řepková Martina
Nové Strašecí

8
1
9
6
Volkmannová Julie
Horšovský Týn

3
5
8
7
Mošťková Tereza
Uherský Brod

1
7
8
8
Indrová Martina
Uherský Brod

3
3
6
8
Kindlová Tereza
Nové Strašecí

3
3
6
10
Laryšová Lenka
Kadaň

0
6
6
11
Štréblová Vendula
Horšovský Týn

3
2
5
12
Císlerová Lucie
Horšovský Týn

4
0
4
13
Marková Hana
Uherský Brod

2
2
4
14
Kovalová Iveta
Kadaň

1
3
4
15
Marková Kateřina
Žďár n. Sázavou

3
0
3
16
Madajová Kristýna
Uherský Brod

2
1
3
17
Mandová Lucie
Uherský Brod

1
2
3
18
Pátková Aneta
Žďár n. Sázavou

0
3
3
19
Hanigovská Žaneta
Kopřivnice

2
0
2
19
Dvořáková Šárka
Žďár n. Sázavou

2
0
2
19
Kalistová Lenka
Nové Strašecí

2
0
2
19
Olejníková Martina
Horšovský Týn

2
0
2
23
Tydlitátová Lucie
Nové Strašecí

1
1
2
23
Schöpferová lenka
Horšovský Týn

1
1
2
25
Jandová Lucie
Nové Strašecí

0
2
2
26
Kolářová Štěpánka
Kadaň

1
0
1
26
Kašubová Veronika
Kopřivnice

1
0
1
26
Krpcová Karolína
Kopřivnice

1
0
1
26
Šustková Tereza
Žďár n. Sázavou

1
0
1
26
Farkašová Michaela
Uherský Brod

1
0
1
31
Tirpáková Kamila
Kadaň

0
1
1
31
Vlčková Lucie
Kopřivnice

0
1
1
31
Tichánková Mariana
Kopřivnice

0
1
1
31
Odvárková Dana
Žďár n. Sázavou

0
1
1
31
Veselá Michaela
Žďár n. Sázavou

0
1
1
31
Blechová Adéla
Nové Strašecí

0
1
1
31
Loudilová Tereza
Nové Strašecí

0
1
1
31
Kočová Lucie
Nové Strašecí

0
1
1
31
Frčková Vendula
Horšovský Týn

0
1
1
31
Hánová kristýna
Horšovský Týn

0
1
1

Statistika trestů

POŘADÍ
PŘÍJMENÍ A JMÉNO
DRUŽSTVO
ČK
10´


TRESTNÉ
MINUTY
1
Kadlčíková Michaela
Uherský Brod



2
4
1
Laryšová Lenka
Kadaň



2
4
1
Marková Kateřina
Žďár n. Sázavou



2
4
1
Olejníková Martina
Horšovský Týn



2
4
1
Kašubová Veronika
Kopřivnice



2
4
6
Císlerová Lucie
Horšovský Týn



1
2
6
Mandová Lucie
Uherský Brod



1
2
6
Hanigovská Žaneta
Kopřivnice



1
2
6
Krpcová Karolína
Kopřivnice



1
2
6
Blechová Adéla
Nové Strašecí



1
2
6
Frčková Vendula
Horšovský Týn



1
2
6
Marešová Kateřina
Kadaň



1
2
6
Jalůvková Kateřina
Kopřivnice



1
2

Hodnocení brankářů

Nejlepší brankářkou turnaje byla vyhlášená Karolína Slezáková z Uherského Brodu.